HAKKIMDA

“Dünya üzerinde milyarlarca insan var. Bana göre bunların hepsi marka. Pek az insan bunun farkında. İşte benim önemsediğim en önemli nokta bu. Yegâne hedefim bu durumdan habersiz insanları güçlü birer markaya dönüştürmek. Yeteneklerinin farkına vardırmak ve özgüvenleri inşa etmek ve Türkiye’den dünyaya yayılan kurumsal ve bireysel dünya markaları çıkarmak.”

özgeçmiş

Medya, marka ve iletişim Stratejileri üzerine 10 yıl profesyonel hizmet geçmişine sahibim. En iyisi için çalıştım. Aynı zamanda kendi deyimimle hayatta en iyi yaptığım şey de bu. Bugüne kadar onlarca marka için iletişim stratejileri ürettim. Ulusal ve uluslararası markalarla çalışmanın yanında, 2016 yılında TRT tarafından geleceğin iletişimcisi olarak Türkiye birinciliğine layık görüldüm. 2009 yılında Kara Kalem adlı bir şiir kitabı yayınladım.

Ajans ve yapım temelli birçok firma kurdum ve sektörü tecrübe ettim. Yurtiçi ve yurtdışı projelerde oluşturduğum kısa, uzun ve orta vade de stratejilerim sayesinde danışanlarımı başarıya ulaştırdım. Özellikle algı yönetimi konusunda yol haritası belirledim. Gerçekçi ve hedefe giden yolda her zaman başarıya yürüdüm ve yürüttüm. Profesyonel ve farklı bakış açıcıyla ekonomi odaklı değil insan odaklı çalışmalar sayesinde uzun süreli ilişkiler geliştirdim. Bu sayede gerek sıradışı çalışmalar, gerekse yüksek müşteri memnuniyeti temelli networklar oluşturdum.

Eğitim, PR, Dijital Dönüşüm, İnovasyon, Sosyal Medya, Algı Yönetimi, Medya ve İletişim Stratejileri konusunda da çalışmalara imza attım. Marka değeri yüksek üniversitelerde eğitim ve konferanslar gerçekleştirdim. Liderlik, özgüven ve motivasyon, kariyer, pazarlama, diksiyon ve fonetik, etkili iletişim alanlarında bilgi ve tecrübelerimi aktararak öğrenciler yetiştirdim. “Global İletişim Stratejileri” sloganı ile şahsımın kuruculuğunu ve yöneticiliğini yaptığı PROKNOWN şirketi çatısı altında real ve dijital ortamlarda hizmet vermeye devam ediyorum.

eğitim

International University of Sarajevo 
Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı

Akdeniz Üniversitesi
Radyo Sinema Televizyon

Anadolu Üniversitesi
Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi

uzmanlık

Offline ve Online İtibar Yönetimi

Marka Yaratma Strateji

Medya Okuryazarlığı

Pazarlama İletişimi

Reklam Stratejileri

Kişisel Markalama

Dijital Pazarlama

Mobil Uygulama

Dijital Dönüşüm

Sosyal Medya

Web Tasarım

E-Ticaret

Eğitim 

PR